תיק נשיאה רב שימושי לרכב

אין כמו לנסוע לטיול או ביקור של המשפחה עם הילדים באוטו. 40 בקבוקים, קרמים, ממחטות, טבלט, ספר ותפוח.

מבלי להיכנס למי אשם או לא, יש מצבים שהרכב נראה כאילו עבר סדנת איוואסקה. בזמן הנסיעה אתם שולפים את תיק הגב בניסיון מר להוציא את הבקבוק/כריך/ספר/טבלט רק כדי לגלות שהכל נשפך ועכשיו צריך לאתר את הממחטות הלחות, שגם הן אגב דחוסות ויבשות בתוך תא הכפפות (מתי לאחרונה שמתם כפפות בנהיגה?)

כמה עוד הכיס של המושב האחורי שלכם יכול לספוג?

או אחרי הנסיעה אתם מוצאים את עצמכם מלקטים עטיפות חטיפים מגולגלות בתוך שקיות ניילון משומנות מתחת לכיסא, או שולחים את היד לכיס של המושב האחורי ומתפללים שהאצעות לא יתבוססו בתוך רוטב בננות ואייפד. אני חושב שהבנתם את הנקודה.

High Road מציעה פיתרון קומפקטי המתחבר בצורה מאובטחת לגב המושב של הרכב שלכם. לתיק מספר כיסים גדולים לאחסנה של כל מה שאתם צריכים לנסיעה (לא, אופניים עדיין הולכים לבגאז'). לכיסים מעטפת קשיחה מפוליאסטר ברמת 500d. שיעור קצר בפיזיקה, זה אומר שהסיבים שלו מספיק קשוחים כדי להעמיד  186N (כח ניוטון) ובתרגום קצר, כח נשיאה של 20 קילו (כבר אמרנו שאנחנו גיקים?…). זה לפחות מה שהיצרן מציין. בפעם הבאה שאתם מחפשים תיקים או מנשאים כדאי לבדוק את איכות תקן D שלהם ואז להמיר ל-KG FORCE בגוגל.

במילים אחרות זה אמור לסחוב את הדברים שלכם ולעמוד ברמת שחיקה גבוה. בנוסף יש רצועת אבטחה. השליפה מהירה ונוחה לגובה של ילדים במושב האחורי, דהיינו הרעיון הוא שהם גם יחזירו למקום את מה שהם לקחו…

אנחנו מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה.

קח אותי לעמוד המוצר!

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

    Processing files…