שנורקל חכם ב-130 דולר… שווה את המחיר?

בין אם אתם שחיינים חובבנים או חצי מקצועיים, בין אם אתם סתם הולכים לים ונכנסים למים עם שנורקל (כדי לחפש אלמוגים…כן…) הגאדג'ט הזה אמור לשדרג בכמה רמות את טכניקות השחייה, צלילה שלכם. ככה זה נראה.

השנורקל הזה הוא לא סתם שנורקל, הוא בראש ובראשונה שנורקל חכם. עד כמה ששנורקל יכול להיות….

מדובר במערכת נשימה כפולה (דהיינו שני צינורות נשימה) המתחברים במקשה אחת לפה שלכם ומאפשרים לא רק נשימה רציפה בזמן שחייה (לא צריך להוציא את הראש מהמים כדי לנשום אם אתם עושים בריכות), היא גם יודעת לנטרל את הרוק שמצטבר במערכת, למנוע כניסה של מים בכל מצב, שסתום האוויר נפתח רק בזמן שאיפת אוויר, וליצור הפרדה בין החמצן שאתם נושמים לבין הפחמן דו חמצני שאתם פולטים, כלומר האוויר שאתם פולטים יוצא דרך מערכת נפרדת ולא דרך אותו צינור כמו בשנורקלים לא חכמים. בנוסף יש לך מנגנון התאמה לראש ולפנים שלא כמו בשנורקלים רגילים שאתם תולים על המסיכה שלכם ולוקח לכם אחרי זה 3 שעות להפריד אותם.

נקודה אחרונה היא שהשנורקל הזה מותאם לכל סוגי הפעילות הימית, בין אם זה סתם שיטוט בחיפוש אחרי אלמוגים, שחייה לכושר בבריכה, שחייה חופשית, צלילות עמוקות. וגם נותן לכם מראה די מגניב והייטקיסטי…סוג של…

אוקיי, אנחנו לא מבינים כאלה גדולים בשחייה וצלילה אבל יכול להיות שזה משהו רלוונטי למי מכם שזה קשור לתחביב שלו. המחיר…טוב…זה נשאיר לכם.

קח אותי לעמוד המוצר!

לא קונה, אבל אפרגן לכם בלייק או שיתוף

 

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

    Processing files…