ערכה עצמית לבניית רובוט מגניייייב כתבה 3

אז בכתבות הקודמות סקרנו שתי ערכות חביבות ואם החזקתם מעמד עד כאן, זה כנראה אומר שהצורך שלכם לכבוש את העולם חזק מכם… (אנחנו מכבדים את זה…).

הפעם אנחנו שמים על שולחן את Mindstorms EV3 של חברת לגו. העסק פה מתחיל להיות יותר כייפי, כי עכשיו כמות היכולות והאינטראציה קופצת כמה מדרגות.

מיינדסטורם היא פלטפורמה של חומרה ותוכנה שתוכננה על ידי לגו והיא רצה כבר כמה שנים עוד מ-1998. לגו דואגת לעדכן את הפלטפורמה ולהציב רף חדש לגבי היכולות שלה. מספיק לראות מה אנשים עושים אם הדבר הזה כדי להבין שאין לה כמעט גבולות. הנה דוגמא לכמה כאלה שיש להם זמן ….ודמיון פרוע..

EV3 כוללת סט של מנועים, חיישנים, שלט וכמובן חלקים להרכבת הרובוט הייעודי שלכם. על כל זה שולטים באמצעות תוכנה ייעודית (בדומה לערכות הקודמות) וממשק גראפי של DRAG AND DROP. לב המערכת הוא המחשב המרכזי שאותו ניתן לתכנת באמצעות פקודות שניתנות מראש, או הכנסה של אלגוריתמים פשוטים לביצוע פעולות של מצב ותוצאה. כדי שלא תתבלבלו יותר מדי, לגו מספקת מגוון של סרטוני הדרכה ורעיונות בסיסיים עם מה להתחיל, אבל היוטיוב מלא באנשים שישמחו להראות לכם מה ואיך עושים עם זה כדי להפיק את מקסימום הפוטנציאל.

הערכה עצמה לא זולה, אבל מדובר פה במשהו שיכול להמשיך איתכם שנים קדימה. מחיר קטן ביחס להשתלטות על העולם….

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

    Processing files…