מיני מחשב בגודל אצבע Intel cs125.

אוקיי, אז מה זה מיני מחשב ולמה זה אמור לעניין מישהו.

מיני מחשב הוא למעשה מחשב רגיל , בדרך כלל מכיל את כל הפונקציות שיש למחשב שולחני ו/או לפטופ, רק בהבדל אחד קטן, הגודל. כשאנחנו מדברים על גודל, אנחנו מדברים ממש קטן ביחס ללפטופ או מחשב שולחני, בערך בגודל של אצבע (ממוצעת). לצורך העניין נקרא לו PC STICK.

מה היתרון?

נתחיל בזה שאפשר להפוך כמעט כל מסך עם חיבור HDMI לתחנה ממוחשבת, זה לא אומר שאתם הופכים את המסך/טלווזיה שלכם לחכמה (כן, יודעים שהטלוויזיה שלכם חכמה, אחלה), אלא מאפשרים ליצור מצב שבו יש לכם מחשב מחובר לטלוויזיה עם מערכת הפעלה של חלונות, מבלי לחבר את הלפטופ או המחשב השולחני (השם ישמור).

במילים אחרות, שמרו את הלפטופ על הברכיים או על השולחן וחברו את הסטיק לטלווזיה ויש לכם מחשב בטלוויזיה (יותר פשוט מזה לא אוכל להסביר).

סטיק גם יכול מאד לסייע במקומות בהן האחסון הוא לא להיט (לא צריך את כל הקופסה,) או להדהים את ההורים שלכם בכך שתראו להם את הסטיק ותגידו להם שזה מחשב וגם אחרי שעתיים הם עדיין לא יעכלו…

חוץ מהגודל, ה-CS125 מגיע עם יכולות לא רעות בכלל וכאן אנחנו מגיעים למפרט החביב שלו הכולל:

מערכת הפעלה חלונות בגרסת 32ביט

זיכרון 2 ג'יגה DDR3

חיבור USB  -יש בעצם שני חיבורים, אחד לגרסת 3 ואחד לגרסת 2

חיבור אינטרנט אלחוטי ו- Blootooth.

מעבד אינטל 8300Z ATOM סביר לחלוטין. (זה לא באמת ישנה לכם בדיוק כמו הצבע של המפיות בחתונה שלכם).

זה אולי לא ה"מנוע" הכי חזק בכביש, אבל בשביל צרכים בסיסיים יומיומיים, זה סבבה לגמרי, לכן חשבו היטב על קהל היעד שלכם או השימושים הנחוצים לפני הרכישה. מי שרוצה משהו יותר חזק יכול לנסות את האח הגדול ה-CS525, אבל גם שם אל תצפו לקונסולת משחקים פורצת דרך. זה לא מיועד לזה!

עוד נקודה חשובה היא הזיכרון שלו. מדובר על יכולת אחסון  32 ג'יגה, אז אם יש לכם תוכניות לאחסן את תמונות החתונה, בר מצווה, טיול שורשים ו/או תוכנות עריכה/משחקים, זה לא מה שאתם צריכים. אין לו תוספת של SD CARD להרחבה, את זה אפשר למצוא בגרסה הבוגרת 325 ויותר יקרה שלו.

הלאה. ציוד נלווה. כמו כל דבר, צריך שני דברים נוספים, שזה עכבר ומקלדת אלחוטיים. אני די בטוח שתסתדרו היטב ברכישה שלהם או שכבר יש לכם במגירת הבלאגן בבית. כל מה שמתחבר עם USB יעבוד. אלא אם שמתם את הסטיק בטלוויזיה 40000 אינצ' שלכם ואתם יושבים 25 מטר ממנה…

כן, לא חייבים טלוויזיה, זה בהחלט יכול להיות מסך עם חיבור HDMI.

מחיר כולל משלוח ומיסים הוא בערך 161$

כמו תמיד, אם יש משהו זול יותר, או טוב יותר נא לעדכן. אנחנו פה כדי לעזור וגם אתם.

שאלות נוספות?

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

    Processing files…