מדפסת תלת מימד אישית Anet A8

מדפסות תלת מימד נמצאות איתנו כבר זמן רב יחסית, ויש לא מעט היצע בשוק המאפשר לכם לייצר כמעט כל דבר פשוט או מורכב כאחד. למדפסות תלת מימד יש ערכים נוספים לימודיים ובידוריים ובעיקר הן מאפשרות לך (לבד או עם הילדים) שעות של יצירה ופיתוח (בגדול זה אומר לחפש מודלים באינטרנט ולהדפיס).

המודל הזה הוא מאד פופלארי, ונבנה בפשטות מתוך כוונה להנגיש בצורה יותר בסיסית את את עולם הדפסת התלת מימד לקהל הרחב. המדפסת עצמה מגיעה בחלקים ואז אתם צריכים להרכיב אותה יחסית בקלות (ושוב, כשאומרים בקלות הכוונה היא ליכולת שלכם לקרוא הוראות התקנה מבלי לחפש קיצורי דרך).

לאחר מכן, תוכלו להזין מודלים שמצאתם (לא לדאוג יש תוכנה ייעודית) ולהזין אותם באמצעות כרטיס זיכרון למדפסת. שטח העבודה המוצהר הוא בערך 20 על ל20 סנטימטר עם עובי של בערך 0.3 מילימטר לכל שכבה ( מה שמאפשר לבנות דברים קצת יותר מורכבים כמו גלגלי שיניים קטנים ).

למודל הזה יש קהילה תומכת מאד גדולה שמציעה מודלים שונים להדפסה אבל יותר מעניין ידע יצירת עוד חלקים למדפסת עצמה ובכך לשדרג אותה (ניתן למצוא טונות של אינפורמציה בנושא ביוטיוב).

החומר ממנו עשויות ההדפסות הוא פלסטיק סינטטי והוא מגיע בצורה של חוט ארוך בצבע אחיד מלופף על גלגל. החומר מתחמם כאשר הוא מגיע להזרקה על המודל שאתם בונים (קצת מזכיר דבק חם).

צריך לזכור שזה לא מדפסת תעשייתית, אז אם יש לכם רעיונות לפתוח סדנה ליצירת כלי בית בתלת מימד או מפעל לחלקי חילוף לרכב…זה לא מה שאתם צריכים.

כרגע עומד על 606 ש"ח כולל משלוח (מלאי מוגבל).

קח אותי לעמוד המוצר!

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

    Processing files…