איך לחבר את הנייד או הלפטופ למסך של הטלוויזיה בלי כבלים

אחת לכמה זמן אנחנו מקבלים שאלות מהותיות וחשובות בדיני נפשות. אחת מהן הייתה איך אפשר לחבר בקלות את הסמארטפון או הנייד לטלוויזיה ולראות סרטים או לשחק משחקים מבלי להתעסק בחיבורים מיותרים, או כי שברתם את הראש בניסיון להבין איך לחבר את הלפטופ שלכם לטלווזיה. אל דאגה, יש לא מעט אופציות בחוץ, אבל אנחנו נחסוך לכם את החפירות ונלך על אחד האהובים. גברת מירה. או יותר נכון גברת MIRASCREEN A2.

אז מי זאת מירה?

נלך טיפה אחורה. MIRACAST זה למעשה תקן שהגיח ב-2012 והרעיון שלו הוא בעצם תמיכה בשידור HDMI על גבי אינטרנט אלחוטי. בצורה זו ניתן לשדר תכנים מתוך לפטופים, טאבלטים וניידים על גבי אינטרנט אלחוטי אל מסכים התומכים באיכות HDMI. המסכים היו כמובן צריכים לתמוך בתקן דומה כדי שזה יעבוד.  וכמובן שכאשר יש תקן מסויים יקומו עוד תקנים דומים ומתחרים שעובדים רק עם מכשירים מסויימים שתומכים באותם תקנים בלה בלה בלה בלה. לא מעניין.

מה שחשוב זה שאם אתם רוצים לחבר את הלפטופ, נייד (אנדרואיד או IOS) , טאבלט לטלוויזיה בלי חוטים, אז זה מה שאתם צריכים.

הסטיק הזה מתחבר לטלוויזיה בחיבור HDMI ובמקביל לחשמל. לאחר מכן מחברים את הנייד/טאבלט/לפטופ לסטיק דרך האינטרנט האלחוטי בדיוק כמו שאתם מתחברים לאינטרנט האלחוטי בבית. ו…זהו. על גבי הטלוויזיה תופיע לכם אינדיקציה לגבי המכשיר שאותו אתם רוצים לחבר.

מה אפשר לעשות עם זה?

תכל'ס כל תוכן שחשבתם לראות על המסך. בין אם סרטים מהלפטופ, יוטיוב מהטאבלט, משחקים מהנייד או גם מצגות משפחתיות על הטיול ליורודיסני ואיך נתקעתם שם שעתיים בתור כי לא הספקתם לקנות כרטיס FASTLINE, והיה חם רצח ולא היה לכם מים….דברים כאלה…

הסטיק תומך ברזולוציה 1080P וברוב המוחלט של התקני הוידאו בשוק.

תהנו

קח אותי לעמוד המוצר!

 

לא קונה, אבל אפרגן לכם בלייק או שיתוף

 

 

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

    Processing files…